Depolama sektöründe işini bilen uzman ev eşyası depolama kadromuz, eşyalarınızı en uygun koşullarda muhafaza edilmesini sağlayan modern depomuzla siz müşterilerimizin eşya depolama ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermekteyiz.Türkiye’nin evden eve taşımacılık alanında profesyonel hizmet veren firması olan Turcuoğlu Nakliyat’a eşyalarınızı emanet ettiğinizde gözünüz arkada kalmasın…

Eşya depolama sistemimimizin işleyişi sizin müşteri temsilcimizi aramanız ile başlar. Genel olarak eşyaları görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanıcak olan eşyalarınızın kaplicağı alan ve teknik özellikleri esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertiz elamanımız almayı talep ettiğiniz İstanbul eşya depolama hizmetini kısaca size anlatır ve fiyatlandırma çıkarır. Bu fiyatlar içerisinde nakliye ve sigorta bedelleride bulunucaktır.

Eşya depolama ve ev eşyası depolama konusunda en önemli unsurlardan biriside eşyalarınızın paketlenmesidir. Eşyalarınızın paketlenmesinde gösterilicek olunan özen ve kullanılıcak olunan paketleme malzemelerinin hava, nem, eşya türü gibi etkenlere göre seçilmesi son derece önemlidir. Aksi taktirde darbelerin yanı sıra, küf ve pas gibi dejenerasyonlar eşyalarınızın üzerinde oluşucaktır. Turcuoğlu eşya depolama firması olarak sektör içerisindeki 20 yıllık deneyimimizle ne tür eşyada hangi mevsimde ne tür paketleme malzemeleri kullanılıcağı konusunda uzmanlığımızı kullanmaktayız. İstanbuleşya depolama taleplerinizi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile yanıtlamaktayız.